У Вінниці взяли під варту чоловіка, який пішов у відпустку на два дні і не повернувся у військову частину, маючи підписаний контракт із ЗСУ
19:00 12.06.2022
1063

Вінницький міський суд застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначив заставу у розмірі 198 480 грн до чоловіка, який не з’явився вчасно на військову службу без поважних причин частини (ч. 4 ст. 407 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Вінницького міського суду.

«З матеріалів клопотання стало відомо, що підозрюваний був призваний до лав Збройних Сил України та уклав контракт про проходження служби у Збройних Силах України. Відповідно до витягу із наказу командира військової частини, солдата було призначено на відповідну посаду.

Реалізуючи свій злочинний умисел, підозрюваний взяв відпустку строком на 2 календарні дні та в установлений строк не з`явився до військової частини. Переслідуючи злочинний умисел на тимчасове ухилення від проходження військової служби, чоловік проводив час на власний розсуд, не пов’язуючи його із виконанням обов’язків військової служби та не вжив жодних заходів щодо повернення до місця служби за наявності можливості для цього», - зазначено в повідомленні.

Наразі тривають слідчі дії.

 

Автор: Єва Козаченко
Читайте також