За рахунок боржників Вінниччини до бюджету надійшло понад 31 млн грн
15:02 21.05.2021
311

«Протягом січня – квітня 2021 року за рахунок вжиття заходів до підприємств –боржників, підрозділи погашення боргу Вінницької області забезпечили 29,1 млн грн надходжень до зведеного бюджету», повідомила під час «гарячої лінії» у редакції газети «Вінниччина» заступник начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Вікторія Кузьменчук. За її словами, 22,2 млн грн із цієї суми надійшли, зокрема, до державного бюджету, 6,9 млн грн – до місцевого бюджету.


Посадовець додала, що найбільше, при цьому, вдалось погасити заборгованість із податку на додану вартість (15,3 млн грн), податку на прибуток (5,1 млн грн), та плати за землю (1,2 млн грн). Окрім того, на виконання рішень суду, з банківських рахунків боржників за чотири місяці поточного року в рахунок погашення податкового бору стягнуто 1,4 млн грн, та за виконавчими документами через органи ДВС – 0,4 млн грн.


“На початок травня податковий борг до Зведеного бюджету склав 2 млрд грн. При цьому заборгованість до держбюджету становить – майже 1,7 млрд грн, до місцевих бюджетів – 319,3 млн грн”, – резюмувала Вікторія Кузьменчук.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також