В Одесі збираються побудувати Центр культури Жванецького
14:01 27.06.2021
386

Концепцію майбутнього Zhvanetsky Cultural Center представили сьогодні в рамках міжнародної зустрічі «Архітектурні сезони», яка пройшла в Національній науковій бібліотеці на Пастера.

Передпроєктне бачення презентував його автор, відомий архітектор, творець Київського театру на Подолі Олег Дроздов. Побічно той факт, що концепція пізніше ляже в основу проєкту Центру, підтвердило присутність на презентації подружжя і сина нещодавно померлого сатирика.

За словами архітектора, спочатку розглядали п'ять локацій в межах історичного центру і в підсумку зупинилися на території скверу Жанни Лябурб під Тещиним мостом.

«Це волонтерський проєкт, - розповів« Думській »Олег Дроздов. - Всесвітній клуб одеситів звернувся до мене. Ми опрацьовували п'ять потенційних локацій, і ідея центру найкраще почала там, під Тещиним мостом, поруч з бульваром Жванецького. Зараз це навіть не ескізний проєкт, а перша пред концепція. Це повинен бути проєкт всієї Одеси, попереду довга робота, спілкування з владою, пошук інвестора. Тут не стільки важливо створити форму, скільки правильно наповнити простір. Вкрай важливо створити життєздатну інституцію, яка сама себе буде прокачувати ».

Джерело

 

 

Читайте також