Вінничани спільно з владою асфальтують приватний сектор
09:05 20.07.2016
254

 

Наприкінці минулого року від мешканців приватного сектору надійшло більше сорока заявок на участь у співфінансуванні асфальтування доріг. У такому випадку  переважна більшість коштів на асфальтування надається з міського бюджету. Жителі тридцяти вулиць вже зібрали свою частку від вартості робіт. За словами голови Асоціації органів самоорганізації населення Наталії Панчук, всі вулиці, мешканці яких зібрали кошти, включено в перелік об’єктів на капітальний ремонт дорожнього покриття в цьому році.

Програма по співфінансуванню ремонту доріг приватного сектору, будівництву мереж водопостачання та водовідведення діє у Вінниці вже дев’ять років поспіль. І щороку кількість мешканців, які бажають взяти участь у цій програмі, збільшується. Так, на минулий рік надійшло 17 заявок, всі ці ділянки вулиць було заасфальтовано.

В цьому році ремонт доріг приватного сектору розпочались ще у квітні. Першою вулицею була Залізнична. Окрім неї вже заасфальтовано ділянку по вулицях Генерала Дерев’янка, Л.Ратушної, провулку Гагаріна та тупика Маяковського. Наразі за рахунок  співфінансування завершуються роботи на вулиці Нагірна.

Окрім того, на цей рік у планах є асфальтування вулиці Савченка, Ватутіна, О.Кобилянської, Боженка, Кутузова, Добролюбова, провулків Д.Михайловського, Меренга, Котляревського, 1-го провулку та 1-го проїзду Київської, 1-го та 2-го провулків Лермонтова та інші. Мешканці ще 12 вулиць подали заявки, однак своєї частки ще не зібрали. Загалом за попередніми підрахунками очікується, що за програмою співфінансування жителі садибної забудови зроблять свій внесок в загальному розмірі 1,8 млн. грн. Бюджетом міста на ремонт доріг приватного сектору в цьому році передбачено 7,8 млн. грн.

Попередня новина
Наступна новина
Читайте також