Поліція Вінниччини розшукала та повернула додому двох неповнолітніх
14:21 18.01.2019

17 січня до поліції звернулись батьки двох неповнолітніх вінничан про зникнення своїх дітей. Обидва хлопчики протягом дня були знайдені працівниками ювенальної превенції поліції та передані батьками.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції Вінниччини Людмила Кузнєцова, на пошуки дітей були задіяні працівники Вінницького відділу поліції та усіх територіальних відділень поліції м. Вінниці. 12-ріного вінничанина, якого шукали протягом дня поліція, рідні та небайдужі вінничани знайшла працівниця Лівобережного відділення поліції на залізничному вокзалі м. Вінниці.

Інформація про зникнення дитини надійшла до поліції близько 15.00 від матері хлопчика. Жінка повідомила, що після другого уроку її син пішов зі школи та зник. Його мобільний телефон був вимкнений. Рідні не змогли самотужки знайти дитину і звернулись за допомогою у поліцію.

Як з’ясувалось, родина хлопчика у минулому році переїхала з Літитинського району жити у Вінницю. Дитина сумувала за друзями, які залишились у селі, тому вирішила поїхати до них в гості. Прийшовши на залізничний вокзал, хлопець розгубився і не знав, що робити далі. Додому повертатися не наважився, оскільки знав, що батьки його будуть сварити.

Ще одного 9-річного вінничанина розшукали поліцейські протягом години. Він містом катався у трамваї.

З дітьми та їх рідними поліцейські провели профілактичну роботу, щоб у подальшому не виникали подібні ситуації.

Джерело: Відділ комунікації поліції Вінницької області

Читайте також