Цього тижня відкривається головна ялинка міста
11:30 17.12.2018
254

Вже цього тижня, 19 грудня, у Центральному міському парку засяє святковими вогнями Головна ялинка міста.  Її відкриття відбудеться о 19:00. А «запалюватиме»  на святі спеціальний гість – молодий український хіп-хоп  та реп-виконавець  ХАС.

Після відкриття Головної ялинки  вінничан чекатимуть різні розважальні та культурні програми, приурочені до зимових свят.  Триватимуть вони впродовж майже місяця.

Зокрема, у рамках відзначення зимових свят передбачений також фестиваль національних меншин «В нас різні мови і обряди, та все ж єдина ми сім’я». який відбудеться 23 грудня.

30 грудня відбудеться парад новорічних героїв. Цих персонажів також можна буде побачити у саму новорічну ніч біля Головної ялинки.

2 січня бажаючі зможуть взяти участь у відбірковому турі караоке-шоу «Зірка на ялинці». Також біля Головної ялинки проходитиме фестиваль «Різдвяні зустрічі», V обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво» та новорічні дискотеки.  Цікаві заходи на цій локації відбуватимуться майже щодня, тож бажаючі зможуть знайти розваги для себе. А святковий настрій даруватимуть вихованці дитячих міських закладів культури та мистецтва.

«Цього року ми вирішили під час відзначення новорічно-різдвяних свят зробити акцент на виступах наших міських колективів, гуртів. У нас багато талановитої молоді, гарних рок-гуртів, хореографічних колективів, тому вінничани та гості міста мають познайомитися з їхньою творчістю», - зазначила заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Ольга Дернова.

Закриття Головної ялинки, що символізує завершення новорічних та різдвяних свят, відбудеться 13 січня. 12-13 січня проходитиме фестиваль вуличної їжі «Vinnytsia FoodFest», а спеціальним гостем стане учасник VI сезону телевізійного шоу «Майстер шеф» Олег Ковальчук.

О 18:00 розпочнеться церемонія нагородження переможців караоке-шоу «Зірка на ялинці». А з 19:00 можна буде насолодитися кавер-версіями світових хітів від кращих вінницьких рок-гуртів.

Читайте також