У лютому відбудуться парламентські слухання щодо стану атомної галузі в Україні
13:00 18.01.2019
254

В лютому 2019 року відбудуться парламентські слухання, на яких планують розглянути питання, що пов'язані з атомною галуззю України, в тому числі питання щодо закупівлі Україною ядерного палива в Росії. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту УНН повідомила народний депутат України, член парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька.

"Будуть слухання в лютому місяці стосовно стану нашої (атомної – ред.) галузі і тих висновків і проблем, які є", - сказала Войціцька.

На уточнююче запитання стосовно того чи будуть депутати обговорювати питання щодо зменшення поставок ядерного палива з Росії, вона відповіла: "на даному слуханні будуть обговорювати загальні питання, які пов'язані з нашою атомною галуззю. В тому числі з цього приводу будемо обговорювати".

Окрім цього, нардеп уточнила, що на даний момент в парламенті не було законодавчих ініціатив щодо зменшення поставок російського ядерного палива на українські атомні електростанції, а сам факт таких поставок назвала ганебним.

"Таких законодавчих ініціатив, поки що, не було. Це, насправді, ганебне явище, але це питання до Уряду, який мав би впроваджувати відповідну політику щодо нашої енергетичної безпеки і диверсифікації постачання ядерного палива", - зазначила Войціцька.

Читайте також