РФ буде поставляти електрику в Луганськ
15:09 25.04.2017
252

Електрика буде поставлятися в рамках гуманітарної підтримки, передає Корреспондент.net

Уряд Росії прийняв рішення почати постачання електроенергії на непідконтрольну Києву частину Луганської області. Про це заявив повноважний представник президента РФ у Тристоронній мінській групі Борис Гризлов у вівторок, 25 квітня.
"Відповідно до дій влади України, урядом РФ було прийняте рішення про забезпечення електропостачання з боку Російської Федерації в рамках гуманітарної підтримки", – сказав Гризлов агентству Інтерфакс.
За його словами, ситуація з відключенням електроенергії в Луганську "стоїть у ряду інших дій, що, фактично, відділяє окремі райони Донбасу від України". Гризлов також повідомив, що обмеження споживачів на території Луганської області наразі немає.
"Зазначу, що для жителів Донбасу в умовах свідомої економічної блокади з боку України відсутня можливість для оплати електроенергії. Питання це, звичайно, обговориться завтра на контактній групі та її економічній підгрупі", – додав представник.
Нагадаємо, в ніч на 25 квітня Україна зупинила подачу електроенергії в ЛНР у зв'язку з величезними боргами сепаратистів. "Республіки" Донбасу заборгували за електроенергію 11 млрд гривень.
Читайте також