Опубліковано відверті листи Кім Чен Ина до Трампа
Опубліковано "інтимні" листи Кім Чен Ина до Трампа
10:18 12.09.2020
279

Боб Вудвард (CNN) отримав 27 "любовних листів", якими президент Дональд Трамп обмінявся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, про 25 з яких публічно не повідомляється. Листи, наповнені неофіційною мовою, проливають світло у їхні дивні стосунки. Кім лестить Трампу, неодноразово називаючи його "Ваша Досконалість", і в одному листі пише, що їх зустріч знову буде "нагадувати сцену із фантастичного фільму". В іншому Кім пише, що "глибока і особлива дружба між нами буде діяти як магічна сила". CNN отримала стенограми двох листів.

Вудворду, дворазовому лауреату Пулітцерівської премії, показали листи, але не дозволяли робити копії та фотографувати. Він продиктував листи на магнітофон, і далі запис стенограми, коли він їх читав:

25 грудня 2018 року лист Кім Чен Ина до Трампа

Ваша Величність (Досконалість),
Минуло 200 днів від історичного саміту КНДР-США у Сінгапурі минулого червня, і рік майже закінчується. Навіть зараз я не можу забути того історичного моменту, коли я міцно тримав руку Вашої Величності в цьому прекрасному і священному місці, коли весь світ спостерігав із великим інтересом і надією пережити честь того дня. Як я вже згадував у той час, я відчуваю велику честь мати чудові стосунки з такою людиною, як Ваша Величність.
З наближенням нового 2019 року на нас все ще чекають критичні проблеми, які вимагають нескінченних зусиль для досягнення ще вищих ідеалів та цілей. Так само, як відверто зауважили Ваша Величність, вступаючи в новий рік, увесь світ неодмінно знову прагне побачити, в недалекому майбутньому, чергову історичну зустріч між мною та Вашою Величністю, що всім нагадує сцену із фантастичного фільму.
Я вже доручив своїм найближчим та найбільш довіреним колегам та відповідним органам прискорити підготовку до проведення другого саміту КНДР-США і готовий досягти хороших результатів з Вашою Величністю під час наступної зустрічі.
Тим не менше, мене турбує те, що це не може позитивно відбитися на нас, якщо обидві сторони вперто наполягатимуть на відповідних позиціях щодо місця проведення саміту. Це також може призвести до втрати часу. Тому моя позиція полягає в тому, щоб підтримувати контакт на вищому рівні між КНДР і США для внутрішнього (зауваження перекладача: приватного) обговорення та координації питань щодо місця розташування.
Я сподіваюся, що Ваша Екселенція ще раз продемонструє велику рішучість та чудове керівництво для досягнення результатів на другому саміті КНДР. Я від усієї душі сподіваюся, що справи, яких Ваша Величність прагне досягти, дадуть великі плоди.
Бажаю шановній Першій Леді, Вашій родині та близьким Вам міцного здоров’я, щастя та великих успіхів.
З повагою, з незмінною повагою до Вашої Екселенції Президента,
Демократична Народна Республіка Корея
Кім Чен Ин
25 грудня 2018 року

Лист від Кім Чен Ина до Трампа від 10 червня 2019 року
10 червня 2019 р
Ваша Екселенція, пане Президенте,
Я пишу вам цей лист, коли ми наближаємось до першої річниці нашої зустрічі в Сінгапурі 12 червня - історичного моменту, що має велике значення, який привернув увагу світу і залишив у моїй пам’яті відбиток, який все ще залишається незгладимим. також привітати вас із днем ​​народження, до якого залишилися дні. Я сприймаю як велику честь мати можливість надіслати такий лист Вашій Величності.
Щиро вітаю Вашу Величність з нагоди Вашого Дня народження. Я також вітаю Першу леді та решту вашої родини та всіх ваших людей, і я бажаю всім міцного здоров’я та щастя та сподіваюся, що мрія кожного стане прекрасною реальністю.
Як і короткий час, який ми провели разом рік тому в Сінгапурі, кожна хвилина, яку ми прожили 103 дні тому в Ханої, також була хвилиною слави, яка залишається дорогоцінним спогадом. Такий дорогоцінний спогад, який я маю у своїй непохитній повазі до вас, дасть мені поштовх зробити свої кроки, коли ми колись знову підемо назустріч одному в майбутньому.
Я також вірю, що глибока і особлива дружба між нами буде діяти як магічна сила, яка керує прогресом відносин КНДР і США, усуваючи всі перепони, з якими ми стикаємось у процесі розвитку, якого ми прагнемо досягти.
Ваша Екселенція, пане Президенте, я все ще поважаю і покладаю свої сподівання на волю та рішучість, які Ви виявили на нашому першому засіданні, щоб вирішити проблему нашого унікального стилю, якого ніхто ніколи не пробував, і написати нову історію. Сьогоднішня реальність така, що без нового підходу та необхідної сміливості перспективи вирішення цього питання будуть лише похмурими.
Я вірю, що один день рано чи пізно настане, коли ми сядемо разом, щоб здійснити великі речі, з волею дати ще один шанс нашій взаємній довірі. Такий день повинен наступити знову. Цілком можливо, це буде записано як ще один фантастичний момент в історії.
Запевняю Вашу Екселенцію, що моя повага до Вас ніколи не зміниться.
Ще раз з днем ​​народження, Ваша Екселенція. Я сподіваюся, Ваша Величність завжди буде у доброму здоров’ї та досягне успіху у вашій роботі. Я висловлюю найкращі побажання від імені своєї родини Першій Леді та решті Вашої родини.
Щиро Ваш,
Кім Чен Ин
10 червня 2019 р

Автор: Катерина П.
Читайте також