Палатний: волонтери передали ЗСУ «швидкі допомоги» та бойлери, а переселенцям - продукти
19:47 11.05.2022
270

Волонтерський штаб «Українська команда» ще з самого початку повномасштабного вторгнення надають гуманітарну допомогу по всій Україні як цивільним так і військовим. Нещодавно вони зібрали великий вантаж на замовлення військових та продовжують підтримувати великі та малі центри переселенців

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook керівник штабу Артур Палатний.

"Тернопільська команда на чолі з Миколою Люшняком спільно з Копичинецькою громадою зібрали та передали великий вантаж на замовлення ЗСУ: авто "Швидкий", бойлери, пральні машини, гігієнічні засоби та запас продуктів харчування. Київська команда доставила 10 мішків картоплі для їдальні, яка годує ВСУ та ТрО", - зазначив Палатний.

Він також наголосив, що волонтери продовжують постачати продукти харчування у великі та маленькі центри для переселенців.

Вінницька команда, Геннадій Ткачук та Фонд Людмили Станіславенко, які продовжують забезпечувати роботу центру для переселенців у Вінниці, підтримують менші центри в області. були передані продукти харчування та засоби гігієни", - розповів Артур Палатний.

Крім того, керівник волонтерського штабу "Українська команда" повідомив, що вже зібрано та передано необхідні речі для облаштування нового центру для переселенців — у місті Шумськ Тернопільської області.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також