На Вінниччині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у систематичному сексуальному насильстві над 17-річною донькою
10:29 03.11.2021
265

2 листопада до поліції подзвонила  матір потерпілої дівчини і повідомила, що її колишній чоловік  вивіз   за межі міста в автомобілі та зґвалтував їх 17-річну дочку.
Неповнолітня розповіла поліцейським, що   батько впродовж року систематично вчиняв над нею сексуальне насильство, бив гумовим кийком та залякував.


Дівчина проживала з батьком та мачухою, її матір знаходиться на заробітках за кордоном. Неповнолітня навчається в одному з вишів. Через систематичні побої вона боялась раніше комусь розповісти про насильство. Після чергового зґвалтування потерпіла наважилась подзвонити своїй матері. Поліцейські затримали в процесуальному порядку 38-річного зловмисника, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.


Нарізі тривають слідчі дії, правоохоронці  готують матеріали для оголошення йому про підозру та обрання  запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За вчинення систематичного сексуального насильства щодо неповнолітньої особи згідно ч. ст.152 Кримінального Кодексу України  зловмиснику  загрожує до семи років позбавлення волі.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також