Користувачі "Дії" зможуть покерувати "Байрактаром"
20:00 21.03.2022
264

Віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що користувачі застосунку "Дія" можуть відчути себе оператором "Байрактару".

Про це повідомив Федоров у Telegram.

"Для тих, хто просив управління Байрактаром через "Дію". Оновлюйте застосунок та переходьте в послуги! Факультативно наша команда з друзями запустили для вас "цифрове заспокійливе".

Деталі: "єБайрактар" – це онлайн-гра, у якій за допомогою бойового безпілотника необхідно збивати російські танки.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також
Бюджетний Відень
Світ
14:58 21.05.2026
Бюджетний Відень