Компанія Xiaomi почала блокувати свої смартфони в окупованому Криму
15:04 12.09.2021
300

Китайська компанія Xiaomi почала блокувати свою техніку в регіонах, куди заборонений експорт товарів, зокрема й в окупованому Росією Криму.

Окрім Криму, йдеться також про Кубу, Іран, Сирію, Північну Корею та Судан, про це пише портал XDA Developers.

Після декількох днів використання користувачі в цих регіонах бачать на екрані блокування наступне повідомлення:

"Політика Xiaomi не дозволяє продаж або надання продукту на території, на якій ви намагалися активувати його. За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до продавців".

В Умовах використання Xiaomi вказано, що покупцям забороняється експортувати телефони в певні регіони. Однак в ньому не вказано, що він буде блокувати телефони, що експортуються в ці регіони.

"Контракт і все продані товари підпадають під дію чинних законів про експортний контроль, включаючи, крім іншого, закони про експортний контроль США і власної юрисдикції Покупця. Покупець не буде експортувати будь-які товари, придбані у Продавця, в будь-яку країну або територію або куди-небудь, якщо це заборонено законами про експортний контроль. Заборонені країни і території включають Кубу, Іран, Сирію, Північну Корею, Судан і Кримський регіон. Якщо Покупець планує експортувати будь-які Товари, придбані у Продавця, в іншу країну, Покупець повинен отримати необхідні експортні ліцензії (або інші урядові дозволи) перед цим", - йдеться у повідомленні компанії.

Xiaomi — китайська компанія, заснована 2010 року. Спеціалізується на виробництві електронної техніки, в першу чергу смартфонів та інших “розумних пристроїв”. Капіталізація компанії станом на вересень цього року складає 79 млрд доларів США, що дозволяє їй займати 208-ме місце в рейтингу найдорожчих компаній світу.

Хіаомі в другому кварталі 2021 року вдалося обійти Apple за обсягом продажів і вийти на друге місце. Перше місце в рейтингу займає Samsung.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також