Інавгурація Джо Байдена: виступатимуть Леді Гага та Дженніфер Лопес
11:00 15.01.2021
256

Леді Гага та Дженніфер Лопес мають виступити на церемонії інавгурації президента США Джо Байдена.


Леді Гага проводила агітацію за пана Байдена під час виборів, з'явившись з ним напередодні президентських виборів минулого листопада.
Вона заспіває державний гімн на церемонії 20 січня. Лопес, яка також підтримала пана Байдена минулого року, дасть окремий музичний виступ.
Після церемонії Том Хенкс проводитиме зірковий телевізійний спектакль.
Під назвою "Святкування Америки" у 90-хвилинній програмі в прайм-таймі також виступатимуть американські музиканти Джон Бон Джові, Демі Ловато, Джастін Тімберлейк та Мураха Клемонс, а в прямому ефірі дійство транслюватимуть ABC, CBS, CNN, NBC та MSNBC.
Інавгураційний комітет пана Байдена заявив, що "святкуватиме початок нового національного шляху до об'єднаної Америки" і "продемонструє стійкість американського народу, героїзм та єдину відданість об'єднанню як нації для зцілення та відновлення".

Коли Байден складе присягу, Вашингтон, як і раніше, перебуватиме в надзвичайному стані після того, як 6 січня натовп штурмував Капітолій. Понад 10 000 військовослужбовців Національної гвардії будуть знаходитись у місті, ще близько 5 000 будуть у режимі очікування.
В іншому випадку участь у церемонії буде "надзвичайно обмеженою" відповідно до соціального дистанціювання через пандемію коронавірусу, за словами команди Байдена, яка закликала американців уникати поїздок до столиці.
Дональд Трамп не братиме участь у заході після оскарження результатів виборів, ставши першим президентом, який пропустив інавгурацію свого наступника з 1869 року.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також