Полякова закликала представників шоу-бізнесу пікетувати 3 вересня Кабмін
22:59 02.09.2020
280

  

 Полякова закликала  представників шоу-бізнесу пікетувати 3 вересня Кабмін

Після пікетів «євробляхерів» і  представників туристичної сфери відома співачка Оля Полякова у відеоролику, який вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook,  теж запросила своїх колег по шоу-бізнесу завтра, 3 вересня, масштабний пікет під стінами Кабміну.

 Полякова розповіла, що через скасування концертів і практично повного припинення діяльності в зв'язку з карантинними обмеженнями перебуває в депресії, зазначивши, що через карантин у важких умовах виявилися не тільки артисти, але й тисячі продюсерів, організаторів, костюмерів, гримерів.

«Це хаос, це знищення нашого бізнесу. Все йде до того, що ми не тільки залишимося без роботи, але і перетворимося в клоунів, готових співати під фонограму за мішок картоплі, без кліпів, без шоу і без концертів", - обурюється Полякова.

Співачка не розуміє, чому в метро або торговому центрі безпечніше, ніж на концерті, де сидять через ряд, через сидіння і в масках.

Тим більше обурює той факт, що виявляється, обмеження стосуються далеко не всіх артистів і навела як приклад співака з Росії, який незважаючи на карантин, спокійно провів концерт в Києві у переповненій залі.

Крім того, Полякова назвала абсурдним рішення влади заборонити проведення концертів, але при цьому відкрити для населення громадський транспорт, зокрема метро.

Читайте також