Чоловікам перед сексом потрібно їсти яблука
18:30 26.08.2016
262

Виявилося, що найбільш ефективними природними дарами є яблука, авокадо, горішки, шоколад і риба. Справа в тому, що в яблуках міститься фенілетиламін, який дає природне відчуття благополуччя і знижує хвилювання, пояснює керівник дослідження доктор Ерік Браверман.

Достатньо з'їсти кілька зелених або червоних яблук для того, щоб інтимний контакт пройшов без неприємностей. А також, щоб чоловік міг швидко відновитися після статевого акту. Фахівці кажуть, що за відсутності серйозних патологій з боку статевої системи, стакан яблучного соку може навіть продовжити сексуальний контакт на 2 - 3 хвилини. Що стосується авокадо, то в цьому фрукті багато вітаміну В6, який сприяє збільшенню тестостерону і калію, а також регулює роботу щитовидної залози. Цей продукт краще споживати після статевих стосунків. З какао-бобів ідеально для підвищення потенції підходить темний шоколад, а з горішків - мигдаль, він стимулює підвищене вироблення власного фенілетиламіну.

Жирні сорти риби містять омега-3 жирні кислоти. Краще вибрати лосось, макрель або форель, вони збільшують приплив крові до статевих органів. І є активаторами хімічних речовин у мозку, які відповідають за сексуальний потяг, пише Raut.ru.

Читайте також