Українцям знизили соцнорми на тепло, світло і газ
15:55 01.05.2017
Кабмін переглянув соціальні нормативи з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв, - повідомляє ,Кореспондент.net. З 1 травня в Україні вступає в силу постанова уряду про зниження соціальних нормативів на використання теплової енергії, електрики і газу, які встановлюються для розрахунку розміру субсидій для населення.
Кабмін переглянув соціальні нормативи з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв.
Згідно з документом, соціальні норми споживання газу знижено до 5 кубометрів з 5,5 кубометра на 1 квадратний метр опалювальної площі.
Крім того, знижені нормативи споживання теплової енергії для централізованого теплопостачання абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку: до 0,0431 Гкал з 0,0548 Гкал на 1 квадратний метр опалювальної площі в місяць в опалювальний період.
Також знижені норми електроенергії для індивідуального опалення: до 51 кВт-год зі 65 кВт-год на 1 квадратний метр опалювальної площі в місяць в опалювальний період.
Відзначимо, у Кабміні очікують, що до початку 2018 року кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться на третину - до 5 мільйонів домогосподарств.
Читайте також