Ми можемо направити на дороги 35 мільярдів гривень – Гройсман
13:30 16.03.2017
254
На ремонт доріг у цьому році Україна може направити приблизно 35 мільярдів гривень. Про це на засіданні Уряду заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 "Ми направили 1,5 мільярда гривень додаткових на українські дороги. Звертаю увагу міністра на належну організацію робіт по розваленим дорогам країни. 95% відсотків доріг розвалені, не треба мені пояснювати, що немає грошей. Гроші є", - заявив він.
За словами Гройсмана, в минулому році грошей було вдвічі менше. "Ми маємо зараз 14 мільярдів, маємо від перевиконання (на митниці, - ЕП) ще 6 мільярдів і ми маємо репрофайлінг до 15 мільярдів. Порядком 35 мільярдів ми можемо мобілізувати протягом року", - зазначив прем’єр. Він також відмітив, що для старту початку робіт, цих коштів на сьогоднішній день вистачає. "Організуйте роботу належним чином, виходьте на дороги і подивіться що там відбувається, щоб там всі служби по всій країні почали працювати над цим питанням. За декілька років ми навряд зможемо вирішити всі проблеми, але в середньостроковій перспективі ми це зробимо", - додав він. Як відомо Кабінет міністрів пропонує спрямувати кошти, які можуть вивільнитися від реструктуризації облігацій внутрішньої державної позики, що проводиться Національним банком і Міністерством фінансів, на будівництво доріг. Йдеться про суму 15 млрд гривень. Орієнтовно загальна сума з урахуванням ресурсу від репрофайлінгу сягне близько 35 млрд грн.
Джерело: Українська правда
Читайте також