Джо Байден зустрівся в Білому домі зі Світланою Тіхановскою
12:01 29.07.2021
263

Президент США Джо Байден зустрівся в Білому домі з екс-кандидатом у президенти Білорусі і лідером білоруської опозиції Світланою Тіхановскою. Про це Байден повідомив в твіттері.

«Для мене було честю зустрітися з Тіхановскою сьогодні вранці. Сполучені Штати підтримують народ Білорусі в його прагненні до демократії і дотримання базових прав людини », - пише він.

Тіхановска також розповіла про деякі деталі зустрічі в своїх соціальних мережах. За словами опозиціонерки, Байден сказав їй про триваючу в світі боротьбу між автократією і демократією. Тіхановска попросила президента США допомогти зробити Білорусь «успішним прикладом ненасильницького переходу до демократії». Вона зазначила, що вийшла з Білого дому з упевненістю, що «голос мільйонів білорусів був почутий».

Білоруска повідомила журналістам, що зустріч з Байденом пройшла «чудово» і «тепло», тривала вона приблизно десять хвилин. «Ми вже попрощалися, він пішов. І знову відчиняються двері, заходить Джо Байден і приносить мені жменю печива з Білого дому. Каже: Світлана, у нас чудове печиво », - додала вона.

Тіхановска приїхала в США на запрошення Держдепартаменту. Минулого тижня у Вашингтоні вона зустрілася з декількома високопоставленими американськими чиновниками, включаючи держсекретаря Ентоні Блінкена і помічника президента з нацбезпеки Джейка Саллівана. Всього після виборів глави Білорусі в серпні 2020 року Тіхановска зустрілася з 31 президентом і прем'єром різних країн.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також