5 безглуздих міфів про секс, що дуже популярні в кіно
21:00 03.09.2021
277

1. Дівчата залишаються в бюстгальтерах

У деяких фільмах героїня чомусь навідріз відмовляється знімати бюстгальтер під час всього процесу і навіть після. І зовсім незрозуміло, чому так відбувається: чи то через рекламу спідньої білизни, то це виверт, щоб фільм отримав рейтинг 12+.

Причому часто це виглядає так безглуздо, що навіть актори обурюються:

У фільмах ви бачите, як двоє людей займаються сексом, а жінка при цьому в бюстгальтері. Я не думаю, що в реальності будь-хто робить так. Секс в ліфчику - може бути, дуже рідко. 

Американська актриса Шейлін Вудлі.

Ніколи не залишай бюстгальтер на дівчині! Тому що у неї буде відразу багато питань «А чому ти його залишив? Тобі моя груди не подобається? Тебе вдарити? ».

Але і знімати відразу ж його теж не варто, краще зайвий раз похвалити її вибір і помилуватися, а то теж виникнуть питання: «А чому ти його відразу зняв? Він тобі не сподобався? Купиш новий? ».

2. Герої ніколи не вживають запобіжних засобів

Ніхто і ніколи не показує в фільмах, як герой не може з першого разу відкрити презерватив і інші незграбні моменти. Тому що це швидше за доречно в комедії, ніж в романтичному фільмі.

Замість цього актори накидаються один на одного в пориві пристрасті, начисто забуваючи не тільки про оберігання, але навіть про те, щоб сходити в душ. Але не дай себе обдурити, це зроблено тільки заради видовищності.

Шкода, що наслідки таких необачних дій в кіно не показують. Тому що в житті вони є і часом плачевні.

3. Сексуально роздягаються

У кадрі герої здатні витончено зняти з себе будь-яку частину гардероба. Будь то жилетка з кишенями, вовняні шкарпетки або пояс з собачої шерсті. Але на те воно і кіно, щоб будь-яка дія була максимально красива.

Але в житті з цим часто виникають проблеми. І якщо дівчата зазвичай намагаються роздягнутися красиво, то у хлопців це виглядає максимально незграбно, як у військкоматі перед комісією.

4. Героїні завжди одягнені в спокусливі і дорогі комплекти

Якщо ти звик до того, що дівчата як у фільмах завжди будуть одягнені в шикарні дорогі комплекти білизни, то негайно відвикати. У житті незручні мережива часто змінюються простим, але зручним трикотажем. Та й ти теж, знаєш, не завжди перед нею в Calvin Klein хизуватися. Так що будь реалістом!

5. Швидкі і одночасні оргазми

У фільмах оргазми настільки швидкі і одночасні, що після перегляду відчуваєш себе збитковим. Але не варто вдаватися до смутку, бо все швидкі і одночасні оргазми - симуляція. Блискуче зіграна, але симуляція.

Так що якщо ваші з дівчиною оргазму не синхронні, та й взагалі трудомісткі, то не варто засмучуватися. Радуйся, що вони взагалі є!

 

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також