Заморожений лимон для профілактики раку
13:56 15.10.2016
390

Протягом багатьох століть люди використовували лимонний сік під час приготування різноманітних страв і лікувальних засобів, адже завдяки своєму неповторному аромату та величезній кількості поживних речовин і антиоксидантів, цей фрукт є необхідним для правильної роботи організму.

Дослідження довели, що лимонний сік допомагає виводити з організму токсини та забезпечує правильну роботу внутрішніх органів, головним завданням яких є очищення крові (печінка, нирки і т.д.). Окрім цього, сік з лимона зміцнює імунну систему та сповільнює активність вільних радикалів, які призводять до розвитку різноманітних захворювань.

На жаль, мало хто знає, що найкориснішою частиною лимона, у якій міститься найбільше поживних речовин, є його шкірка, яку всі зазвичай викидають у сміття.

У шкірці лимона міститься більша кількість антиоксидантів та ефірних олій, ніж в усіх інших частинах фрукта, а ще, згідно з нещодавніми дослідженнями, шкірка лимона є чудовим засобом для профілактики ракових захворювань.

Заморожений лимон проти раку

Звісно, чисельні дослідження вже давно довели, що лимон володіє противірусними та антибактеріальними властивостями, саме тому він має здатність сповільнювати дію різноманітних мікроорганізмів, які можуть спричинити появу інфекцій та інших захворювань.

Окрім цього, лимон часто використовують як ефективний засіб проти кишкових паразитів та черв’яків, високого кров’яного тиску та різноманітних розладів нервової системи.

Проте вчені лише недавно дійшли висновку, що лимон є чудовим засобом для профілактики раку. Його можна використовувати як додаток до звичних медикаментів проти раку, адже дослідження довели, що дія лимона є ефективнішою навіть за хіміотерапію. Хочете дізнатись більше про це?

Вам уже відомо, що лимонний сік та екстракт володіють потужними лікувальними властивостями. Саме тому лимон має здатність руйнувати ракові клітини, не змінюючи при цьому структуру сусідніх здорових клітин, як це відбувається під час хіміотерапії.

Завдяки своїм лужним властивостям, лимон має здатність змінювати внутрішнє середовище людини таким чином, щоб припинити розмноження ракових клітин в організмі.

rakovi-klityny

Результати понад 20 різних досліджень довели, що лимон містить величезну кількість “лимоноїдів”, завдяки яким цей цитрусовий фрукт і є таким ефективним у боротьбі з раком, особливо це стосується уражених клітин при раку молочних залоз.

Власне, вчені довели, що лимон є у 10000 разів ефективнішим за “Доксорубіцин” – препарат, який використовують у всьому світі під час хіміотерапії для профілактики поширення раку в організмі людини.

Проте найкращою відмінністю лимона від медикаментозних препаратів є його здатність зберігати цілісність здорових клітин, що робить цей цитрусовий абсолютно безпечним для здоров’я.

Окрім позитивного впливу на організм у хворих на рак молочної залози, лимоноїди довели свою ефективність і при інших захворюваннях:

 • Рак товстої кишки
 • Рак підшлункової залози
 • Рак простати
 • Рак печінки
 • Нейробластома
 • Лейкемія

Засіб на основі замороженого та натертого лимона

заморожений лимон

Для того, щоб отримати якомога більше користі від лимона та запобігти утворенню ракових клітин, лікарі рекомендують вживати цей фрукт регулярно, проте не слід чавити з нього сік або викидати шкірку.

Найкращий спосіб вживати лимон – натирати з нього цедру після попереднього заморожування. 

 • Спочатку ретельно промийте лимон у невеликій кількості води з додаванням харчової соди або яблучного оцту. Не варто пропускати цей етап підготовки фрукта, особливо якщо ви не впевнені у його походженні.
 • Після миття помістіть лимон до морозильної камери та дайте йому повністю замерзнути (фрукт повинен стати твердим на дотик).
 • Коли лимон замерзне, натріть з нього цедру за допомогою спеціального ножа або тертки для сиру.

Лимонну цедру можна використовувати під час приготування багатьох різних страв, а також приправляти нею такі корисні напої, як коктейлі та соки.

Чи є цей засіб ефективнішим за простий лимонний сік?

sokovyzhymalka

Звісно, ні. Лимонний сік володіє безліччю корисних властивостей, які мають значно сильніший ефект на здоров’я людини. Проте коли справа стосується лікування раку, то саме шкірка містить необхідну кількість поживних елементів, які допомагають у боротьбі з цим захворюванням.

Більшість лимоноїдів та інших антиоксидантів, які сприяють зменшенню та знищенню злоякісних новоутворень, знаходяться саме у шкірці лимона.

Власне, вчені підрахували, що в одному лимоні містяться 22 різні корисні компоненти, які допомагають боротися з раком, серед яких:

 • Лимонен
 • Пектин
 • Флавонолглікозид
 • Вітамін С

Чи справді заморожений лимон є таким дієвим засобом проти раку?

Згідно з дослідженнями, які проводились Державним об’єднанням наукових і прикладних досліджень (CSIRO) в Австралії, один лимон здатний значно зменшити кількість ракових новоутворень.

Для профілактики раку вчені рекомендують споживати щонайменше 150 г цього цитрусового на тиждень.

Читайте також