ВООЗ попередила про загрозу третьої хвилі COVID-19 на початку 2021 року
21:44 22.11.2020
278

Якщо європейські країни не побудують необхідну інфраструктуру зараз, то на початку 2021 року загрожує третя хвиля COVID-19. Про це попередив спеціальний посланник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Девід Набарро.

За його словами, Європі вдалося взяти під контроль першу хвилю коронавірусу, проте другу вона не змогла запобігти. «Вони втратили можливість побудувати необхідну інфраструктуру в літні місяці», - пояснив Набарро.

Спецпосланець ВООЗ також зазначив, що перед західноєвропейськими країнами постало завдання знову взяти вірус під контроль, не вдаючись при цьому до локдауну, за який доводиться платити «високу ціну».

Раніше генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус заявив, що число тих, що заразилися коронавірусом за жовтень перевищило показники за перші півроку пандемії. «По всій Європі і в Північній Америці продовжують цілком заповнюватися лікарні і палати інтенсивної терапії», - підкреслив він.

Спалах пневмонії COVID-19, викликаної коронавірусом нового типу, вперше зафіксований в грудні 2019 року в Ухані. 11 березня ВООЗ оголосила, що ситуацію можна характеризувати як пандемію. За останніми даними, в світі заражено понад 57 мільйонів чоловік.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також