«Краса – це набагато більше ніж ваше обличчя» - Хейлі Вейт
18:00 03.01.2018

Колись сімнадцятирічна Хейлі Вейт, блогер з Колорадо, відмовлялась покидати свій дім без товстого шару макіяжу на обличчі, а тепер публікує свої фото без нього в Інстаграмі для того, щоб показати своїм фоловерам та усім людям, що вони – це більше ніж шкіра, надихаючи на боротьбу з проблемами.

Блогер-підліток з США страждає від вугрів з 11 років, і лише нещодавно вона покинула маскування недоліків шкіри, вирішивши бути реальною з собою та з іншими людьми. У своєму фото-блозі Хейлі ділиться фото без макіяжу та обробки для того, щоб допомогти іншим молодим людям, що проходять через таку ж саму ситуацію.

[caption id="attachment_162044" align="aligncenter" width="640"] Фото з інстаграм-аккаунту Хейлі[/caption]

«Я була вражена, коли вперше побачила, що мої прищі розповсюдились, - згадує Хейлі. – Це почалось з моїх щік, а потім це розійшлось по підборіддю, лобі і взагалі по всьому обличчю. І надзвичайно складно було через те, що від них неможливо було одразу позбутись. Це було дуже болючо, і я пам’ятаю ніч, коли просто ридала в своєму ліжку, так мені було боляче».

Але останніми місяцями Хейлі перестала користуватись макіяжем для маскування своїх недоліків і про це розповідає так:

«Раніше я почувалась невпевненою настільки, що не могла покинути дім без макіяжу, але потім я перестала ним користуватись, бо помітила, що це усе одно нічого корисного для мене не робить. Це лише приховувало мене, і щоразу, коли я виходила кудись нафарбована, відчувала себе не собою».

Зараз у Хейлі все добре: вона займається улюбленим хоббі – малюванням, і охоче ділиться результатами на своїй сторінці в Інстаграмі, показуючи свою справжню особистість на усі сто відсотків, незважаючи на негативні коментарі від хейтерів та тролів.

[caption id="attachment_162042" align="aligncenter" width="725"] Фото з інстаграм-аккаунту Хейлі[/caption]

Вона згадує початок такого розкриття себе для світу:

«Коли я почала публікувати фото з моїм справжнім обличчям, то отримала багато ненависті спочатку, тому що люди не звикли до цього. Я і досі отримую багато коментарів від людей, що радять мені умити обличчя, наче я цього й без їхніх порад не роблю. І я отримую море порад по акне, хоча ніколи не просила їх у коментаторів».

У майбутньому Хейлі планує відмовитись від частого маскування акне, і залишить це лише для надособливих випадків:

«Сподіваюсь, що моя історія дійсно допоможе людям зрозуміти, що недоліки зовнішності не применшують їхньої внутрішньої краси і дивовижності. Акне не означає, що ви не можете домогтись успіху, і це не означає, що ви не можете бути красивим, адже краса – це набагато більше, ніж ваше обличчя».

https://twitter.com/pigssart/status/939954148400758784
 Фото: Instagram
Читайте також