Цілюща сила обіймів
12:10 20.10.2016
256

Деякі люди обіймають так сильно, що таке відчуття, наче вас збираються розламати, але це спосіб вираження любові. Обійми створюють особливий зв’язок між розумом, тілом та емоціями.

Обійми нічого не вирішують, але вони втішають. Коли хтось огортає вас своїми руками, це може відновити ті наші частини, які були зламані, відігнати самотність і страхи, наповнити щастям.

Яким би неймовірним це не здавалось, є деякі люди, які не люблять, коли їх обіймають, тому що вони відчувають себе некомфортно через те, що в їхній особистий простір втручаються. Однак насправді, кожен потребує того, щоб хтось тепло обійняв у той чи інший момент життя.

ведмідь-обійми

Сотні обіймів просто чекають на тебе

Короткі обійми можуть висушити сльози, навіть маленьке добре слово може наповнити нас щастям і коротка посмішка мимохіть може змінити наш цілий світ. Це дрібниці, які наповнюють наш світ щастям і любов’ю…

Ми не змогли б написати книгу про всі типи обіймів, які існують, тому що вона ніколи не закінчилася б. Є стільки видів обіймів, скільки існує людей, ситуацій і стосунків залежно від типу повідомлення, яке вони мають на меті донести. Ось лише кілька видів обіймів:

Ведмежа хватка

Людина огортає своїми руками тіло іншого і з любов’ю притискає його до свого тіла. Ведмежа хватка полягає в тому, щоб обійняти іншу людину і злегка покласти підборіддя на її плече.

A-подібні обійми

Цей тип обіймів більш формальний, але це не означає, що він якийсь неповноцінний. Він передбачає нахил уперед, щоб обійняти іншу людину, і злегка покладене підборіддя на плече.

Сендвіч з обіймів

Цей вид обіймів зазвичай простежують між трьома дуже близькими людьми, які сповнені безумовної підтримки.

Сильні обійми

Цей тип обіймів характеризується сильним імпульсом  і бажанням вхопитися за іншу людину і показати їй свою любов. Чудово підходять для висловлювання прихильності і лише добрих намірів.

Обійми, що йдуть від серця

Це обійми, які охоплюють усе тіло, коли руки повністю огортають спину і плечі іншої людини. Це один із найсильніших видів обіймів, який ви взагалі можете зробити.

Бічні обійми

Цей тип обіймів – чудовий вибір для прогулянки. Вони означають потребу і бажання єднання.

Обійми ззаду

Цей тип обіймів найповніше виражає любовне почуття і романтичний настрій. Одна людина підходить до іншої ззаду і ніжно огортає руками. Просто подумайте про найвідомішу сцену з «Титаніка», щоб зрозуміти всю пристрасть цього типу обіймів.

Групові обійми

Цей тип обіймів символізує єднання і безумовну підтримку, надаючи комфорт усім учасникам.

Усі ці обійми є цілющими, оскільки вони сприяють психологічному добробуту та емоційному розвитку. За допомогою цього простого жесту ми переживаємо сотні безцінних відчуттів, які просто неможливо описати словами.

як-обіймати

А ви знаєте як правильно обійматися?

Одні обіймають інших так, як вони обіймають життя.

А інші обнімають життя так, як обіймають їх.

Знаючи те, як правильно обійматися, ви будете мати лише добре серце і тіло, щоб розчинитися в іншій людині. Однак для того, щоб навчитися передавати свої емоції через обійми, слід попрактикуватися на собі.

Дайте відповіді на деякі запитання. Чи вас коли-небудь хтось обіймав? Чи було це сповнено теплом? Чи полегшило це ваш біль?

Якщо ви обіймаєте себе, ви любите себе. Якщо ви любите себе, ви знаєте самих себе. Якщо ви знаєте себе, ви розвиваєте себе. Тому що тримання себе в руках звільняє емоції і дозволяє мати хороше життя.

Цілюща сила обіймів

Обійми цей вірш, написаний на шкірі, який захищає нас від помилкової любові, залежності, ідеалізації і всього, що може послабити або обібрати нас, охороняючи мужність і доброту всередині нас.

Обійми підтверджують наше право існувати і бути тими, ким ми є, підтверджує право на потреби, дотики, на право бути щасливим, здоровим і творити, бути близьким комусь і вільно любити.

Надзвичайно важко перерахувати всі переваги, які надають вам обійми, враховуючи скільки їх взагалі є. Ми можемо назвати кілька з величезного числа переваг:

  • Зменшує рівень стресу.
  • Забезпечує нас безпекою і захистом або як мінімум змушує нас почуватися в безпеці
  • Допомагає підняти самооцінку.
  • Передає енергію і силу.
  • Покращує стосунки між людьми.
  • Дарує нам почуття полегшення.

збоку-обійми

Обійми – це прояв ніжності від душі

Кажуть, що кожного разу, коли ми когось тепло обіймаємо, ми отримуємо додатковий день життя.

Пауло Коельйо, письменник

Обійми вкорінюють прихильність до вас. Наші найзначніші спогади завжди передбачають обійми, тому що вони заспокоюють. Обійми – це найкращий спосіб, щоб подарувати любов людям навколо і ніжність для їхніх душ.

Обійми часто є прекрасною терапією, оскільки вони змушують нас відчувати себе оновленими і тими, хто заслуговує на любов. Кожні обійми мають власну мову і це робить їх найшвидшим способом спілкування для двох душ.

Це означає, що обіймами ви можете сказати навіть більше ніж словами. Тісний контакт з іншими людьми наповнює нас щастям і певним чином навіть заспокоює і це справді розслабляє.

Обійми є по-справжньому надійним джерелом емпатичних відчуттів, які дозволяють нам краще зрозуміти те, хто ми є, і що інші навколо нас відчувають.Це прекрасний спосіб показати свою любов і підтримку іншим людям.

Ми сподіваємось, що вам сподобалась ця стаття про силу обіймів!

Джерело: moyezdorovya.com.ua

Читайте також