Євро-2020: Збірна України поступилася англійцям у чвертьфіналі
11:00 04.07.2021
259

Збірна України з футболу в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи поступилась команді Англії з рахунком  0:4 та залишає турнір.

На четвертій хвилині зустрічі Україна – Англія відкрили рахунок англійці завдяки голу Гаррі Кейна. Форвард англійців зіграв на випередження у штрафному і з близької дистанції переграв Бущана, а Кейн втік від Кривцова.

Далі команда Андрія Шевченка намагалася атакувати, проте на початку другого тайму, на 46 хвилині Гаррі Магуайер забив 2-ий гол у ворота Бущана після подачі Шоу зі штрафного.

Автором третього голу став Гаррі Кей – форвард зробив навіс, вдаривши головою. Після сейву у виконанні Бущана після потужного удару Кейна на 63-й хвилині матчу у ворота збірної України прилетів 4 гол. Його автором став Джордан Хендерсон, який переправив м'яч з кутової подачі головою в сітку.

Гідний поєдинок команди Андрія Шевченка завершився з рахунком 0:4. Англія вперше забила 4 голи у матчі головного турніру з часу фіналу чемпіонату світу 1966 року.

У півфіналі Євро-2020 Англія зіграє зі збірною Данії.