ЄС передасть Національній поліції України автомобілі, дефібрилятори, обладнання для вибухотехніків та сервери для співпраці з Європолом та Інтерполом
15:33 09.09.2021
259

10 вересня у межах програми «ПРАВО-Поліція» за фінансування Європейського Союзу Національна поліція України отримає 18 патрульних автомобілів, 40 автомобілів для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку, дев'ять дефібриляторів, сучасні сервери та системи зберігання даних, а також костюми вибухотехніків та супутнє обладнання. Завдяки обладнанню на загальну суму близько 3.4 мільйонів євро Нацполіція зможе більш ефективно вести професійну діяльність та виконувати свої обов'язки щодо створення безпечного середовища в містах, громадах і на вулицях України.

Закупівля обладнання була здійснена в межах програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного управління» (ПРАВО-Поліція), що реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми (ЮНОПС) у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС).

Програма впроваджується Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС). Загальною метою програми є сприяння верховенству права в Україні та його узгодження з найкращими практиками Європейського Союзу та світу.Програма фінансується Європейським Союзом, і її бюджет складає 36 мільйонів євро.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також