Як отримати кошти малозабезпеченим родинам на підготовку до школи
17:30 06.08.2021
272

До кінця серпня вінницькі малозабезпечені багатодітні родини одноразово отримають грошову допомогу. На кожну дитину виплатять по 2000 грн, аби батьки могли підготувати їх до школи. Як отримати гроші – пояснили у департаменті соціальної політики Вінницької міської ради. 

Допомога надається у розмірі 2000 гривень на кожну дитину, якій  на 1 серпня 2021 року виповнилось 6-18 років. І якщо ця багатодітна родина перебуває на обліку у департаменті соціальної політики як малозабезпечена. 

«Виплата одноразової грошової допомоги департаментом соціальної політики міської ради буде проведена автоматично. Батькам не потрібно подавати жодної додаткової  заяви чи документів.  Зазначу, що ця допомога не буде враховуватися при призначенні інших державних соціальних виплат та субсидій», - розповіла перша заступниця директорки департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук. 

Довідка:

4 серпня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей». Постановою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року одержувачам державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також