Вінничанка, дочка якої загинула 14 липня від ракетного обстрілу у Вінниці, написала емоційне звернення
09:00 08.08.2022
398

Ірина Дмитрієва, чотирирічна донька якої 14 липня загинула внаслідок прильоту російської ракети по центру міста, написала у соціальній мережі зворушливе звернення, у якому подякувала усім за підтримку.

"Я не вірю. Майже місяць минув після жахливої трагедії... Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома... Я на власні очі все бачила і пам'ятаю, але знаходжуся у іншій реальності. Не вірю... І не хочу жити у новій жахливій реальності. Моя любов, моя кохана дівчинка, ти була такою життєрадісною і навчила мене любити безумовно не зважаючи ні на що! Нажаль, так мало часу я була твоєю мамою, так мало... Ми обов'язково з тобою зустрінемося. Моє серце навіки з тобою, моя душа плаче. Кляті нелюди рашисти вбили тебе, і мене... Хай кожна сльоза українця стане смертельним ядом для тисячі орків. Їм не має прощення, тільки жорстока смерть ворогам!!!", - йдеться в дописі.

Окрім того, Ірина зазначила: 

"Я не знаю чому мене залишили на цій землі жити, я не розумію навіщо. Потрібен тільки час. Але поки я не хочу вірити, наче страшний довгий сон".

Вона подякувала за підтримку рідним, близьким, друзям, знайомим та незнайомим людям, усьому світу за молитви і добрі слова, які писали у соціальних мережах.

Автор: Богдана Валігура
Читайте також