В Одесі у пенсіонерки виманили понад 400 тис гривень
20:10 12.09.2021
508

В Одесі невідомий заволодів значними заощадженнями 73-річної жінки. Вона віддала фігуранту 11 тис доларів і 133 тис гривень. Загальну суму збитків оцінили в 426 тисяч 920 гривень.

Про це повідомив Telegram -канал "Думська" з посиланням на дані поліції. Відзначається, що шахрай переконав постраждалу, нібито її купюри - фальшиві і пообіцяв поміняти їх на справжні.

Нагадаємо, в серпні літня киянка втратила майже 200 тисяч гривень. Їх у неї забрав кримінальний дует шахраїв. Вони зіграли на почуттях жінки, повідомивши, що гроші потрібні на лікування її доньки.

У правоохоронних органах зазначили, що ця схема шахраїв дуже ефективна саме з літніми людьми, які досить довірливі і користуються стаціонарним телефонним зв'язком.

Також раніше в Україні розкрили нову шахрайську схему, жертвами якої стають переважно пенсіонери. Так, мережа фірм розсилає листівки і sms про перемогу в "акції" і обіцяє виплатити кілька тисяч - таким чином вони нав'язують покупку свого товару, що однак не гарантує отримання призу.

Одеситка розвела закоханого британця на 250 тис. Доларів. Історія викликала великий скандал у Великій Британії. Після неї Міністерство закордонних справ Великобританії змінило свої рекомендації щодо поїздок в Україну - на офіційному сайті висить інформація про випадки шлюбного шахрайства і вимагання грошей в Україні щодо іноземних громадян.
 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також