В "ДНР" п'яний найманець РФ розстріляв сімох людей
10:02 16.08.2021
615

На території тимчасово окупованого Донбасу один із терористів невизнаної ДНР під час розпивання спиртного вбив сімох людей – своїх однополчан та місцевих жителів. За цим стоїть Цуприк Данило Миколайович 2002 року народженн

Єфрейтор гвардії з військової частини 08-819 під час бійки відкрив стрілянину по людях, а потім кинув у них гранату. Серед загиблих один командир, троє солдатів і троє місцевих жителів.

Повідомляється, що він утік з місця події та пересувається пішки. Одягнений Цуприк був у камуфляж військ РФ "берізка" та бронежилет. При собі у нього був автомат, з якого він стріляв "по всіх, кого бачив".

"Причина конфлікту – звичайна п'яна сварка. І скоріш за все, як це завжди буває, офіційно бойовики не будуть про це повідомляти. Почнуть, як завжди, ліпити нісенітниці, що їх ліквідувала українська ДРГ", – йдеться в повідомленні.

Згодом деякі джерела повідомили про те, що вранці у суботу Цуприка нібито знайшли та ліквідували самі ж терористи. Водночас, за даними розвідки, він перебуває в розшуку.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також