Українці перемогли на престижному фестивалі спортивно-бального танцю у Великобританії Blackpool Dance Festival
14:01 06.09.2021
265

Українські танцюристи стали тріумфаторами Blackpool Dance Festival  — найбільш авторитетного та престижного міжнародного фестивалю зі спортивно-бальних танців у Блекпулі (Великобританія) зі 100-річною історією. Відразу три пари українських спортсменів, серед яких пара дітей, здобули перемогу в окремих категоріях, і ще 10 пар стали фіналістами.У четвер, 9 вересня, о 12:00 у просторі Inveria пройде зустріч із чемпіонами та фіналістами танцювального фестивалю за участі Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта.

Організатором зустрічі виступила Британська академія танцю «Winter Gardens» на чолі з Єлизаветою Дружиніною, танцюристкою та хореографом, майстром спорту та чемпіонкою зі спортивно-бальних танців, фіналісткою телевізійного шоу «Танцi з зірками».

Учасники заходу:
- Вадим Гутцайт — Міністр молоді та спорту України;
- Олеся Гецько та Олександр Кравчук — переможці в латиноамериканській програмі у категорії «Професіонали. Rising Star»;
- Єлизавета Мацулевич та Євген Борушко — переможці у латиноамериканській програмі у категорії «До 21 року»;
- Тимур Путята та Евгенія Піндюра — переможці у 5-ти категоріях у віковій групі «Ювенали»;
- Єлизавета Дружиніна — ініціаторка та організаторка зустрічі з чемпіонами; засновниця Британської академії танцю «Winter Gardens».
Також до участі запрошені 10 пар-фіналістів Blackpool Dance Festival.

Під час зустрічі Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт особисто привітає чемпіонів з престижними перемогами. А самі спортсмени поділяться досвідом участі у найпрестижнішому фестивалі спортивно-бального танцю у світі, розкажуть про виклики та складнощі, які їх спіткали на шляху до перемог.

Організаторка заходу Єлизавета Дружиніна презентує цінні призи українським чемпіонам та розповість, у якому стані нині перебуває танцювальна галузь в Україні та про те, чому індустрія гостро потребує підтримку.

Українським спортсменам Олесі Гецько, Олександру Кравчуку, Єлизаветі Мацулевич, Євгену Борушку, Тимуру Путяті та Евгенії Піндюрі будуть вручені іменні сертифікати на пару професійного танцювального взуття, яку для них виготовлять на замовлення, а також річні сертифікати на доступ до найсучаснішого в Україні танцювального залу Британської академії танцю «Winter Gardens», яка вже цієї осені відкриється у центрі Києва. Все це з метою забезпечення нових зірок українського спортивно-бального мистецтва усім необхідним для тренувань у найкращих умовах, аби вони могли розвиватися та покращувати свої результати.

Зустріч із чемпіонами світу зі спортивних бальних танців за участі Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта також буде транслюватися онлайн. Долучитися до прямого етеру можна на YouTube-каналі Британської академії танцю

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також