Український дзюдоїст Владислав Казіміров виборов "бронзу" в турнірі Grand Slam
19:32 01.04.2023
256

Сьогодні, 1 квітня, в Туреччині український дзюдоїст Владислав Казіміров виборов "бронзу" в турнірі Grand Slam.

Про це повідомляє Міжнародний олімпійський комітет.

"Сьогодні у турецькій Анталії український дзюдоїст Владислав Казіміров зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 73 кг і таким чином виборов першу в кар’єрі медаль турніру серії Grand Slam", - повідомили в МОК.

Відзначимо, що у другому раунді 20-річний киянин здолав чемпіона Європи-2021 Акіла Джакова з Косово. А поступившись у чвертьфіналі лише триразовому бронзовому медалісту чемпіонату світу Хідаяту Гейдарову з Азербайджану, у втішній сітці свого вже не віддав.

Спочатку український спортсмен переміг володаря трьох нагород Grand Slam іспанця Сальвадора Касес Року, а у вирішальній сутичці за бронзу виявився сильнішим за 32-річного Ігоря Вандтке - бронзового призера Олімпіади-2020 у складі команди Німеччини.

Автор: Павло Петрушко