Університети третього віку в Україні: нові можливості навчання для пенсіонерів
17:50 14.04.2024
330

"Університети третього віку" надають можливість освіти для пенсіонерів та осіб передпенсійного віку, дозволяючи їм здобувати нові знання.

За інформацією Міністерства соціальної політики України, ці освітні програми допомагають старшому поколінню навчатися цифровим навичкам та вивчати іноземні мови, повідомила заступниця міністра Уляна Токарєва.

В Україні діє понад 200 таких установ, і в 2023 році більше 23 тисяч людей скористалися цією можливістю. "Ця програма виявилася ефективною у підтримці старшого віку, оскільки дозволяє їм отримувати важливі цифрові навички і вивчати нові мови," додала Токарєва.

Підтримка пенсіонерів в Україні Заступниця міністра також зазначила, що "Університети третього віку" це лише одна з численних програм соціальної підтримки для літніх осіб. Мінсоцполітики також працює з понад 20 тисячами соціальних працівників, які щоденно допомагають літнім людям та особам з інвалідністю.

"Ми зосереджуємо увагу на тих, хто через вік або стан здоров'я потребує зовнішньої допомоги, забезпечуючи їм необхідну підтримку та сервіси, особливо у використанні онлайн-сервісів, які стають все більш популярними," пояснила Токарєва.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також