Застосування "Байрактарів" було вимушеним. Україна не порушує мінські угоди, - Резніков
11:58 03.12.2021
255

Міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду в Верховній Раді заявив, що застосування безпілотника Bayraktar на Донбасі для знищення ворожої гармати було вимушеним та разовим.

“Ми були змушені застосувати Bayraktar з одним чітким пострілом по відповідній гарматній установці. За даними нашої розвідки, сьогодні в окупаційних військах вже бояться записуватись на контракт і служити в таких установках. Вони розуміють, чим це може завершитись”, — сказав Резніков.

За його словами, якщо цей механізм не спрацьовує, ЗСУ застосовують усі необхідні сили та засоби.

"Як приклад, ви знаєте відомий факт, коли ми були змушені застосувати "Байрактар" з одним чітким пострілом по відповідній гарматній установці. За даними нашої розвідки, сьогодні в окупаційних військах вже бояться записуватися на контракт і служити в таких установках, вони розуміють, чим це може завершитися", - додав Резніков.

26 жовтня ЗСУ вперше застосували дрон Bayraktar у зоні ООС.

Після цього в МЗС ФРН висловили стурбованість через повідомлення, що ЗСУ у відповідь на артобстріл і загибель одного та поранення ще одного військового застосували дрон.

У відповідь на це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна нічого не порушила, застосувавши безпілотник.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також