Кабмін затвердив план заходів з виконання нацпрограми "Україна-НАТО" на 2021 рік
17:00 16.06.2021
261

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік та показників ефективності її виконання.

Так, відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.

Згідно з пояснювальною запискою, план містить перелік конкретних кроків для реформування країни за відповідними напрямами з метою інтеграції України до НАТО. Також він "гармонізований" з основними стратегічними документами держави.

"Україна прагне приєднатися до НАТО і здійснює необхідні реформи. Україна не буде розглядатися реальним кандидатом на членство в НАТО за відсутності серйозного прогресу в усіх сферах розвитку держави, зокрема успішної реформи сектору безпеки", — йдеться у документі.

Річна національна програма під егідою Комісії Україна — НАТО на 2021 рік є системним документом, який містить опис реформ за відповідними напрямами, визначає їх стратегічну мету, цілі, пріоритетні завдання, необхідні для забезпечення ефективної планомірної реалізації закріпленого Конституцією України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору.

Україна вживає заходів для інтенсивної взаємодії з НАТО та державами — членами Альянсу з метою реалізації рішень стосовно євроатлантичних прагнень України, які зафіксовані в Декларації Бухарестського саміту, прийнятій главами держав і урядів, що взяли участь у засіданні Північноатлантичної ради в Бухаресті 3 квітня 2008 року.

Читайте також