Бюджет-2022 та податковий закон: порядок денний Верховної Ради на тиждень
19:29 29.10.2021
256

Наступного пленарного тижня Верховна Рада планує завершити перше читання законопроекту про Державний бюджет на 2022 рік, а також податковий законопроект №5600. Про це у своєму Telegram каналі повідомив народний депутат від партії Голос Голос Ярослав Железняк, передає УНН.

Так, народні депутати планують розпочати із завершення першого читання закону про Державний бюджет-2022. Зазначається, що у законопроекті очікують на розгляд ще 350 правок. Закінчити розгляд планують у вівторок – середу.

На порядку денному також "податковий" законопроект № 5600. Депутати розглянуть його за спецпроцедурою. Це означає, що кожна фракція зможе підняти лише до 5 неврахованих правок + по 1 від позафракційних депутатів. Також збираються піднімати редагування на підтвердження.

"Ще з важливого: буде позачергове з "ковідних питань" (в даній ситуації точно краще пізно, ніж ніколи)", - інформує нардеп.

Крім цього, на цей тиждень збираються розглянути частину питань щодо законів: № 3205-2 "про фермерські кредити" у рамках співпраці зі Світовим банком, а також законопроекти: № 5688, 5689 з податковими та митними пільгами для проголосованих на початку вересня індустріальних парків.

Також народні депутати мають намір розглянути кадрові питання.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також