В США відбувся престижний конкурс краси: Корона переможниці їде в Україну (ФОТО)
15:44 02.11.2023
273

Корону переможниці та титул Ms. Transcontinental 2024 везе в Україну громадська діячка Олена Бринза. Про це красуня повідомила на своїй сторінці в одній з соціальних Мереж.

Ця престижна подія світу краси відбулася в кінці жовтня цього року в місті Атланта (США), і дала можливість представниці від України, Олені Бринзі, засвітити світло своєї внутрішньої і зовнішньої краси на міжнародному рівні. За майже тиждень інтенсивної конкурсної програми та публічних виступів Олена вразила журі та глядачів своєю вродою, елегантністю, стилем, активною громадською позицією та досягненнями у волонтерстві та соціальному житті. 


Цьогоріч у фіналі конкурсу взяли участь більше 20 делегатів із різних країн світу. Цей міжнародний проєкт відрізняється від інших конкурсів краси тим, що протягом всього часу існування активно опікується жертвами домашнього насилля. 

“Для мене ця перемога - величезна честь та неймовірна можливість робити щось дійсно важливе. Моя соціальна кампанія "Говорити, щоб жити" спрямована на боротьбу з домашнім насиллям, і ця перемога дає мені платформу для масштабування цієї ідеї. Мені надзвичайно важливо підтримувати жінок та дітей, які стали жертвами насильства, і надихати їх говорити про свої переживання. Моя перемога допоможе привернути увагу до цієї проблеми та надати підтримку тим, хто потребує цього найбільше.

Я вірю, що разом ми можемо змінити світ, зробити його безпечнішим для всіх жінок і дітей. Ця корона - не лише відзнака моєї краси, але і символ нашої рішучості зупинити насильство та створити краще майбутнє для всіх. Я дуже вдячна за цю можливість і обіцяю, що працюватиму щодня, щоб виправдати цю довіру”, - ділиться своїми емоціями українська красуня. 

 

Ми вітаємо Олену Бринзу з заслуженою перемогою та бажаємо їй вдалого року в ролі Ms. Transcontinental 2024  і в подальших зусиллях на шляху до рівності та справедливості.


 


 

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також