Через розкрадання COVID-грошей: НАБУ прийшло з обшуками з лікарні Укрзалізниці
17:00 10.06.2021
255

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки  у приміщеннях клінічних лікарень на залізничному транспорті міст Києва, Харкова, Львова, Одеси та Дніпра Філії “Центр охорони здоров’я” АТ “Українська залізниця”, а також у самій Філії у справі зловживань під час закупівлі програмного забезпечення.

Про це інформує пресслужба відомства.

"Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП здійснюють обшуки у службових осіб АТ «Укрзалізниця» та представників низки приватних компаній. Слідча дія санкціонована і здійснюється у межах розслідування фактів зловживань службових осіб Укрзалізниці при здійсненні закупівель програмного забезпечення з електронного придбання квитків сполучення Київ-Бориспіль (так званий «Бориспільський експрес»)", - йдеться у повідомленні.

Попередня правова кваліфікація вчинених кримінальних правопорушень ч. 1 ст. 15 ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України. Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з 1 квітня 2021 року.

"Обшуки здійснюють в адміністративних приміщеннях, на надання медичних послуг пацієнтам слідчі дії у жодний спосіб не впливають", - наголосили у НАБУ.

Також у бюро закликали пацієнтів цих медзакладів, які лікувалися за власний кошт за цією програмою медичних гарантій з 30 листопада 2020 року до 31 березня 2021 року, звертатися до НАБУ на "гарячу лінію".

 

Читайте також