Україна може перемогти у війні, вторгнення Росії втрачає оберти - НАТО
18:02 15.05.2022
260

Високопосадовці НАТО впевнені, що Україна може здобути перемогу над Росією.  Поразка РФ буде досягнута завдяки хоробрості української армії та народу, а також західній допомозі.


 Такою думкою поділилися генеральний секретар Альянсу Йєнс Столтенберг та його заступник Мірча Джоані під час прес-конференції у Берліні.

Як передає Associated Press, на нещодавньому виступі з відеозв'язку генсек НАТО заявив: "Україна може виграти цю війну".


 Свою думку Столтенберг обґрунтував наступним коментарем: "Війна Росії в Україні йде не так, як планувала Москва. Їм не вдалося взяти Київ. Вони відступають з околиць Харкова. Їхній великий наступ на Донбасі застопорився. Росія не досягає своїх стратегічних цілей".


 Аналогічного погляду дотримується Мірча Джоане.  Він стверджує, що вторгнення Росії втрачає оберти та натякає, що ініціатива переходить до ЗСУ.


 "Жорстоке вторгнення [з боку] Росії втрачає оберти. Ми знаємо, що завдяки хоробрості українського народу та армії, а також з нашою допомогою Україна може виграти цю війну", — заявив Джоане.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також