ЮНІСЕФ: Чверть дітей України - жертви булингу
18:07 20.07.2017
254

Проблеми від цькування в школі мають майже 70% дітей.

ЮНІСЕФ розпочав кампанію, метою якої є підняття рівня обізнаності серед дітей і дорослих про булинг (цькування) і його негативні наслідки. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ЮНІСЕФ в Україні.
За їхніми даними, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років мали таку проблему - зазнавали на собі булинг - протягом останніх трьох місяців, 24% дітей є жертвами булингу, і 48% з них нікому не розповідали про ці випадки.
Такі основні результати дослідження, проведеного ЮНІСЕФ раніше в цьому році.
"Дослідження переконливо свідчить, що діти, закриті до спілкування, а також діти із сімей з низьким рівнем доходу, потерпають від булингу вдвічі частіше. Крім цього, внутрішньо переміщені діти більш уразливі до різних форм насильства, пов'язаного з конфліктом. Це впливає на їхню соціальну поведінку. Економічні труднощі також побічно підвищують ризики булингу і загрожують соціальній інтеграції таких дітей", - зазначають в організації.
Ядром кампанії є сайт www.stopbullying.com.ua, на якому школярі і батьки можуть знайти інформацію про булинг, його наслідки і можливі дії для подолання цієї проблеми.
"Діти часто не знають, як самостійно вирішити певні проблеми. Проблема така, як булинг, - не виняток. Для батьків дуже важливо вміти попередити чи належним чином відреагувати на булинг, від якого страждають їхні діти. Вони повинні бути уважними, спілкуватися і підтримувати своїх дітей", - підкреслила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберис.
На сайті діти можуть дізнатися про булинг, інформація подається в інтерактивній і відповідній до віку дітей формі. На сайті пропонуються альтернативні булингу види поведінки. Крім цього, у рамках кампанії будуть поширюватися плакати і стикери для дітей. У вересні-жовтні 2017 року в п'яти областях на сході України також планується провести інтерактивні заходи.
Читайте також