Вступна кампанія-2017: у Міносвіти нагадали про правила дозарахування на бюджет
21:02 07.08.2017
254

Вищі навчальні заклади повинні оприлюднити списки бюджетників, які поступили, - пише Сегодня.

До полудня 7 серпня повинно було завершитися зарахування вступників до ВНЗ за державним або регіональним замовленням – списки зарахованих навчальні заклади повинні опублікувати на своїх інформаційних стендах приймальних комісій та веб-сайтах. Про це повідомила прес-служба Міносвіти України. Також 7 серпня вищі навчальні заклади повинні проінформувати держзамовника про кількість вакантних місць в розрізі спеціальностей, спеціалізацій та конкурсних пропозицій.

Міносвіти рекомендує створити для кожної конкурсної пропозиції реєстри осіб, які можуть претендувати на переведення на бюджетні місця, і оприлюднити їх на сайтах вузів і стендах приймальних комісій. У міністерстві зазначили, що претендувати на вакантні місця держзамовлення можуть тільки ті, хто зарахований на навчання на відповідну конкурсну пропозицію на контрактній основі. Крім того, такі абітурієнти не повинні були отримувати рекомендації до зарахування на місця державного замовлення.

00_24

Нагадаємо, 2017 року вступники могли подати максимум дев'ять заяв на бюджетні місця, але не більше ніж на чотири спеціальності. Подача заяв на навчання за контрактом обмежувалося. При цьому кожній заяві присвоювався певний пріоритет – залежно від вузу, в якому найбільше   хотів би навчатись абітурієнт.

Читайте також