Військовий парад до Дня Незалежності: найяскравіше відео з центра Києва
14:00 24.08.2017

У Києві на Хрещатику вранці 24 серпня відбувся військовий парад на честь 26-ї річниці незалежності України. "Апостроф" підготував найяскравіші фото нашого кореспондента з урочистостей в центрі столиці.

У параді з нагоди Дня Незалежності взяли участь приблизно 4,5 тисячі осіб - військовослужбовці Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Нацгвардії, ветерани АТО, курсанти військових вузів, а також понад 200 іноземних військових з США, Великобританії, Грузії, Канади, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Молдови та Польщі, які промарширували Хрещатиком.

На святкуваннях в центрі столиці було присутнє вище керівництво країни, перший, другий і третій президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, глави оборонних відомств Туреччини, Грузії, Литви, Латвії, Молдови, Польщі, Чорногорії, Естонії, заступник міністра оборони Великобританії, глава Пентагону Джеймс Меттіс.

Президент України Петро Порошенко виголосив промову, в якій згадав про успіхи України за минулий рік - надання безвізового режиму і ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Хвилиною мовчання вшанували загиблих у війні на Донбасі бійців і мирних жителів. Також президент присвоїв двом учасникам АТО звання Героя України.

Джерело: apostrophe
Читайте також