Військові США будують базу під Миколаєвом
16:18 11.08.2017
252

Проект будівництва включає в себе будівництво самого центру оперативного управління, ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів по периметру бази, - пише Сегодня.

У місті Очаків Миколаївської області будівельні частини Військово-морських сил США приступили до будівництва центру оперативного управління флотом для ВМС України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ВМС США.

Як повідомляється, роботи почалися 25 липня 2017 року, до цього з початку року сторони розробляли і погодили проектну документацію і питання логістики. Роботи ведуться в рамках програми з надання військової допомоги (Foreign Military Construction Sales, FMCS), будівництво здійснює перший мобільний будівельний батальйон морської піхоти США (NMCB 1), так звані Seabees ("Морські бджоли").

"Початок будівництва на Україні є значним досягненням для NMCB 1. Наша здатність підтримати в максимальному ступені прагнення України до Європи має стратегічне значення. Результатом стане поліпшення інфраструктури приймаючої сторони, підвищення її обороноздатності, зміцнення наших відносин і нові можливості для організації навчання", – сказав представник Seabees молодший лейтенант Джейсон Макгі.

Проект будівництва включає в себе будівництво самого центру оперативного управління, ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів по периметру бази. У повідомленні говориться, що морські центри управління оперативного рівня покликані забезпечити гнучке управління ВМС у всьому діапазоні військових дій.

Вони надають військовому командуванню інструменти управління флотом і забезпечують прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях. У складі такого центру може бути розгорнуто командний пункт, який підтримує безпосередній зв'язок з кораблями під час навчань.

Читайте також