В СБУ спростовують наявність "таємних в'язниць", але дані правозахисників перевірять
14:23 29.08.2016
252

Про це в ефірі телеканалу "112 ua" заявив керівник апарату глави СБУ Сергій Ткачук.

"Ми дуже уважно ставимося до інформації, яку збирають правозахисні організації, і уважно ставимося до формації про порушення прав людини. Ми будемо перевіряти цю інформацію", – запевнив Ткачук.

"Я б закликав усіх обережно ставитися до таких гучних заяв. Я розмовляв з керівником нашого регіонального управління в Харкові і те, що там начебто утримуються якісь люди... Це неправдива інформація", – стверджує представник спецслужби.

За його словами, в Харкові є підрозділ, сектор забезпечення досудового слідства, де слідчі СБУ працюють із затриманими, які утримуються в слідчому ізоляторі.

"Там відсутні умови для утримання людей, тому це неможливо... Голова СБУ Грицак вже дав доручення, якщо така інформація буде підтверджуватися, то ми будемо реагувати, для нас немає своїх і чужих, винні понесуть відповідальність", – заявив Ткачук.

Він також зазначив, що під час чергового візиту представників підкомітету ООН з питань запобігання катуванням, СБУ готова забезпечити їм доступ до слідчих ізоляторів, щоб зняти всі питання.

Раніше 29 серпня правозахисники Amnesty International і Human Rights Watch, в своїй доповіді повідомили про звільнення 13 осіб з "таємної в'язниці" Служби безпеки України в Харкові.

 
Читайте також