Україна і Польща вирішили розібратися з чергами на кордоні
10:18 07.09.2016
252

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на брифінгу під час Економічного форуму у польській Криниці-Здруй, передає кореспондент"Укрінформу".

"Ми обговорили ситуацію про покращення ситуації щодо перетину кордону між Україною і Польщею. У нас є спільна думка, що ми маємо забезпечити гарний сервіс, щоб не було довгих черг. Це важка праця, але дано доручення і з боку польських колег і моїх колег докласти зусилля, щоб зробити перетин кордону більш комфортним, ніж це є сьогодні", – заявив Гройсман.

Глава українського уряду також запросив польську колегу Беату Шидло відвідати Україну найближчим часом.

Він також наголосив на необхідності інтенсифікувати співпрацю між сторонами на міжурядовому рівні. 

"Ми домовилися, що наша міжурядова комісія працюватиме з новою інтенсивністю, що дасть нам можливість вирішити усі завдання, які стоять між нашими країнами", – заявив Гройсман.

Український прем’єр підкреслив, що між обома країнами актуальною є співпраця в багатьох напрямах – політичній, оборонній, енергетичній та іншій сферах.

Гройсман подякував Польщі за підтримку територіальної цілісності України, засудження Варшавою російської агресії по відношенню до України, підтримку усіх, у тому числі санкційних заходів проти РФ.

Прем’єр-міністр України наголосив, що між країнами є непросте минуле, хороше сьогодення й висловив сподівання на стратегічне добре майбутнє.

"Маємо виходити з єдиною спільною позицією порозуміння по історії", – вважає він.

Гройсман також подякував Шидло за надання усілякої, зокрема й експертної допомоги Україні у реформуванні країни.

Читайте також