У справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів чекають експертиз
09:55 11.08.2016

Про це сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на брифінгу 11 серпня.

Результатів експертиз очікують не раніше 20 серпня.

"Справа дійсно не легка. І вже ми бачимо закиди про те, що на підставі одних підписів неможна направляти в суд. Ніхто не каже, що на підстав підписів справа буде направлена в суд. Кожна особа, яка там фігурує, – буде оцінюватися її загальний майновий стан, будинки, квартири і так далі їх і родичів", – сказав Холодницький.

"Доки немає висновків по перших експертизах, які були призначені у липні, доти ми нічого не можемо говорити… Ми орієнтовно очікуємо результат експертизи після 20 серпня – це ми тільки очікуємо, як воно буде, ми не можемо сказати", – додав він.

Холодницький утримався від подробиць: "Нас уже звинувачують у тиску на суддів, на адвокатів – зараз ще буде звинувачення у стику на експертів".

"Тому чекаємо висновків експертизи – доки їх не буде, далі говорити нічого не можна. Але справа не стоїть – там є кілька напрямків роботи: політичний, економічний, – і люди, звісно, викликаються… Якщо хтось із топ-чиновників хоче зробити з виклику черговий PR-хід, я їм це не можу заборонити, але наслідки для них, певно що, будуть", – сказав він.

"Слідство триває, люди допитуються, експертизи проводяться. Швидко і якісно це бути (одночасно) не може", – наголосив Холодницький.

У свою чергу, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник додав: "Ми дійшли висновку, що частину матеріалів можливо буде передати до управління (Сергія) Горбатюка, оскільки вони пов’язані з тими подіями, які вони (Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури) розслідують".

"Уже була робоча зустріч із ним, досягнута певна домовленість – і я думаю, що частина цих матеріалів буде використана як докази у їхньому кримінальному провадженні", – додав він

Раніше джерела повідомляли, що ГПУ використовує частину документів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів для розслідування справи про узурпацію влади екс-президентом Віктором Януковичем.

Олена Рощенко, Українська правда

Читайте також