У МОЗ назвали пляжі України, де не рекомендується купатися
16:55 15.07.2017

Центр громадського здоров'я МОЗ України оприлюднив карту, на якій зазначені не рекомендовані для купання пляжі і рекреаційні зони південних областей України, які мають вихід на морське узбережжя, і Києва, передає УНН.

Купатися не рекомендують на таких пляжах морського узбережжя: пляжі "Чайка" і "Стрілка" у Миколаєві, міський пляж приморського і лівобережного району у Маріуполі,  міський "центральний" пляж Запоріжжя, міський пляж у Скадовську та пляж "ХФДП Адміністрації портів України" в Херсоні.

Також до переліку пляжів, які не рекомендують відвідувати, потрапили такі пляжі Києва: "Тельбін", "Молодіжний", "Венеція", "Дитячий", "Передмістна слобідка", "Золотий", "Центральний", "Райдуга" та "Чорторий".

Наголошується, що якість води у межах цих пляжів і рекреаційних зон не відповідає стандарту на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички).

Дані вказані станом на 14 липня і оновлюються щотижня.

Нагадаємо, за даними територіальних органів Держпродспоживслужби в літній сезон 2017 року нараховується понад 320 пляжів на річках та озерах та близько 200 на узбережжі Чорного та Азовського морів.

Джерело: УНН

Читайте також