У Мінсоцполітики розповіли, кому компенсують різницю в платіжках на тепло
17:50 20.02.2017
256

Українцям, які отримують субсидії компенсують різницю в платіжках за тепло, обумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників. Перо це йдеться у відповідній постанові Уряду №848, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

"Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло", - йдеться у повідомлені.

Постанова передбачає, що перерахунок субсидій здійснюватимуть органи соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

"Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці", - додали у Мінсоцполітики.

При цьому у Міністерстві уточнили, що в інших випадках, у разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, перерахунок розміру субсидії здійснюється з моменту змін.

Тобто у березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її отримувачів у зв’язку із плановим підвищенням цін на електроенергію", - пояснили в Мінсоцполітики.

Джерело: УНН
Читайте також