У Кабміні перевірять законність скандальних забудов у Києві
12:04 15.08.2017

Під перевірку потрапили понад десять забудов, кожна з яких була пов'язана із зіткненнями між громадськими активістами та забудовникам.

У Кабінеті Міністрів України створили міжвідомчу робочу групу з питань будівництва деяких об'єктів Києва, що викликали суспільний резонанс. Таке рішення було прийняте за результатами наради під головуванням віце-прем'єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, повідомляє прес-служба Кабміну.

Зокрема, йдеться про забудову території колишнього Сінного ринку на вул. Бульварно-Кудрявській, 15-а; вул. Михайла Бойчука, 20-22; вул. Львівській, 15; вул. Горлівській, 212; вул. Ревуцького, 40; на перетині вул. Ревуцького, 8-к і вул. Анни Ахматової; вул. Сормовській, 3; вул. Коперника, 7; вул. Мечникова, 11-а; вул. Жилянській, 120-б і в Биківнянському лісі.

Очолив робочу групу заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Протягом 10 днів Київська міська державна адміністрація, Державна архітектурно-будівельна інспекція та Держгеокадастр підготують доповідь про кожен з цих об'єктів, хронологію виникнення питання, вжиті заходи та пропозиції щодо врегулювання конфлікту.

У той же час Мінрегіон разом з Мін'юстом підготують механізм захисту громадських інтересів в процесі резонансних будівництв, зокрема через суд. Також будуть проаналізовані закріплені в нормативно-правовому полі механізми щодо обмеження поверховості об'єктів в історичних районах міст, - пише Сегодня. Крім того, КМДА надасть роз'яснення щодо діючих містобудівних умов і обмежень забудови Сінного ринку.

 
Читайте також