ТОП-5 сайтів, якими користуються українці: неочікувані дані
18:46 07.07.2017
253

Вперше за всю історію досліджень міжнародної дослідницької компанії Factum Group немає російських сайтів, таких як "ВКонтакте", "Однокласники" та "Яндекс". Про це свідчать дані щомісячного дослідження аудиторії сайтів, оприлюднені Factum Group, пише 24 канал.

Після блокування українським провайдерам доступу до "ВКонтакте" та інших російських сайтів, аудиторія різко впала.

Вперше на третє місце вийшла соціальна мережа Facebook зі щомісячним охопленням 46%. "ВКонтакте", "Однокласники", "Мейл.ру" та "Яндекс" суттєво втратили аудиторію. За всю історію досліджень в Україні у ТОП-5 немає російських сайтів.

В охопленні аудиторії, де враховано й мобільну аудиторію сайтів, які працюють на операційній системі Android, російські сайті пішли у "круте піке" – найвище зміг піднятись тільки "Яндекс", який посів 7-му позицію.

За щоденним охопленням "Вконтакте", "Яндекс" та "Однокласники" хоч і втратили позиції лідерів, продовжують утримуватись у ТОП-6.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України, а вже 17 травня Указ президента набув чинності. Та понад 50% українців не підтримують блокування російських ресурсів, таких як "Вконтакте", "Yandex" і "Одноклассники".

Попередня новина
Читайте також